Strona Główna · Strefa Rodzica · E-dziennik · Plan lekcji · Wykaz podręczników · e-Podręczniki · Kontakt · Facebook · Logowanie25 Wrzesień 2017 09:56

UDZIAŁ W VII POWIATOWYM PRZEGLĄDZIE ZESPOŁÓW TANECZNYCH

Długo wyczekiwany Przegląd Zespołów Tanecznych z udziałem naszego zespołu tanecznego AFERA - już za nami... Przegląd odbył się 10 maja, już po raz VII w Miejskim Domu Kultury w Słupcy. Do udziału zgłosiło się kilka szkół podstawowych i gimnazjalnych, zaprezentowano 15 układów tanecznych, w różnorodnych formach i stylach tanecznych. Nasz zespół prezentował się dwukrotnie, w układzie tanecznym AFERAMIX oraz SINGLE LADIES. Wszystkim prezentacjom przyglądało się doświadczone jury, od którego miło było usłyszeć słowa:”wskoczyliście level wyżej.., to był dobry występ...” Zatem kilkumiesięczna ciężka praca przyniosła pożądany efekt. Przegląd nie miał charakteru konkursu, zatem wszyscy zostali zwycięzcami.
W zespole AFERA wystąpiły: Kasia Łechtańska, Julia Chmielewska, Natalia Słowińska, Wiktoria Zaparta, Agnieszka Michalak, Nadia Kaźmierczak, Zofia Nowaczyk, Julia Wojtczak, Dominika Niwińska, Martyna Wróblewska, Martyna Skrobska, Paulina Chojnacka oraz rezerwowa Julia Słupska.
Bardzo dziękuję wszystkim dziewczętom za ogrom włożonej pracy, wytrwałość i serce do tańca. Szczególnie dziękuję Kasi i Julce, niech wasza pasja nigdy się nie kończy...!!!! - opiekun – Joanna Zastawa.
Admin dnia 16 maj 2017 20:44 · Drukuj