Strona Główna · Strefa Rodzica · E-dziennik · Wykaz podręczników · e-Podręczniki · Kontakt · Facebook · Logowanie · Terminarz PS16 Sierpień 2018 17:37

Terminarz PS

Beata Tuczyńska laureatką konkursu fotograficznego

W Miejskim Domu Kultury odbyło się podsumowanie konkursu fotograficznego i filmowego „11 listopada – Święto Niepodległości Polski” organizowanego w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Laureatami w konkursie fotograficznym zostali : Beata Tuczyńska, Robert Rusik i Michał Rusik, a w konkursie filmowym Krzysztof Gorzelańczyk.

Nagrody ufundował Urząd Miasta i Miejski Dom Kultury. Organizatorem konkursu był Miejski Dom Kultury w Słupcy.

Celem konkursu było uczczenie przypadającej w przyszłym roku 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz popularyzacja sztuki fotografowania poprzez zachęcenie dzieci i młodzieży szkolnej oraz osób dorosłych do wykonania oraz prezentacji swoich fotografii.

za: TwojaSłupca.pl
Admin dnia 21 grudzień 2017 22:22 · Drukuj