Strona Główna · Strefa Rodzica · E-dziennik · Plan lekcji · Wykaz podręczników · e-Podręczniki · Kontakt · Facebook · Logowanie11 Grudzień 2018 07:26

Przedostatni bal gimnazjalny w Słupcy

W sobotę 9.02.2018 r. punktualnie o godzinie 17.00 rozpoczął się tradycyjny bal gimnazjalny, w którym udział wzięło w sumie 81 uczniów. Młodzież z pięciu klas III przedostatniego już rocznika gimnazjalistów bawiła się w budynku byłego Gimnazjum im. M. Kopernika.
Uroczystość rozpoczęła się pięknym wykonaniem poloneza, który został przygotowany przez p. Karolinę Wilczewską i Jacka Smuszkiewicza. Wspaniała oprawa plastyczna została zaprojektowana i wykonana przez p. Violettę Adamczewską i Mariusza Janiaka. Natomiast wystrój sal uczniowie przygotowywali samodzielnie. Oficjalnego rozpoczęcia balu dokonali p. dyrektor SP3 i oddziałów gimnazjalnych Agnieszka Orchowska oraz przedstawiciel rodziców p. Andrzej Przybyła, którzy życzyli młodzieży cudownego wieczoru.
Wspaniała zabawa mogła odbyć się tylko dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, którzy nie tylko zadbali o zapewnienie odpowiedniego poczęstunku, ale też czuwali nad przebiegiem balu i porządkowaniem sal w dniu następnym. Nie sposób wymienić wszystkich rodziców, którzy wspierali dzieci, ale ścisły Komitet organizacyjny balu składał się z przedstawicieli poszczególnych klas:
klasa III a - Sylwia Urbaniak, Katarzyna Otlewska, Danuta Sieczkarek
klasa III b - Aleksandra Modrzejewska, Dorota Leszczyńska
klasa III c - Agata Rogowicz, Ewelina Bąkowska
klasa III d - Wioletta Kozłowska, Beata Widerowska, Edyta Kominkiewicz
klasa III e - Monika Sobczak, Andrzej Przybyła

Szczególne podziękowania należą się także naszym przyjaciołom - sponsorom, którzy czy to finansowo czy rzeczowo wsparli tę niecodzienną uroczystość :
- P.P.H.U Konspol BIS w Słupcy - dyrektor p. Rafał Wylegała
- Bank Spółdzielczy w Słupcy – prezes zarządu p. Lidia Dobersztyn
- Firma KAMENA – p . Tomasz Białkowski
- Gminna Spółdzielnia „SCh” w Strzałkowie - prezes zarządu p. Tomasz Karpiński
- Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców w Strzałkowie – prezes zarządu p. Piotr Borowski