Strona Główna · Strefa Rodzica · E-dziennik · Plan lekcji · Wykaz podręczników · e-Podręczniki · Kontakt · Facebook · Logowanie24 Wrzesień 2018 19:16

Dar płynący z serca
DAR PŁYNĄCY Z SERCA

4 marca 2018 r. przy ul. 28 Czerwca w Poznaniu doszło do wybuchu gazu, wskutek tego zawaliła się część tamtejszej kamienicy. Kilka osób zginęło pod gruzami budynku,
a jeszcze więcej zostało rannych. Wszystkie rodziny straciły dom, do którego nie będą mogły wrócić. W pomoc włączyła się młodzież Szkoły Podstawowej nr 3 im. A. Mickiewicza
i poprzez sprzedaż symbolicznych zajączków upieczonych przez uczniów ze Szkolnego Koła Caritas i Szkolnego Klubu Wolontariatu i wykonanych dekoracyjnych jajeczek (przez grupę z oddziałów gimnazjalnych) oraz wielkanocnych stoików przygotowanych przez dzieci i rodziców z klasy III f (SP3) zebrano 462 zł. Wszystkie ozdoby wystawiono i sprzedano podczas aukcji 21 i 22 marca. Nad akcją czuwały panie: Ewa Kistela, Anna Kuchowicz, Anna Bartczak, Barbara Wawrzyniak.

Wszystkim dziękujemy za włączenie się w pomoc poszkodowanym.

Admin dnia 29 marzec 2018 15:55 · Drukuj