Strona Główna · Strefa Rodzica · E-dziennik · Plan lekcji · Wykaz podręczników · e-Podręczniki · Kontakt · Facebook · Logowanie17 Październik 2018 16:31

Targi edukacyjne

Targi edukacyjne w Poznaniu

Dnia 23 marca uczniowie klas III oddziałów gimnazjum, jak co roku , wzięli udział w Targach Edukacyjnych w Poznaniu. Trzecioklasiści zapoznali się z ofertą edukacyjną najlepszych szkół , w tym: liceów, szkół technicznych i zawodowych. Mogli również dowiedzieć się jaki profil szkoły odpowiada ich umiejętnościom: szkoły sportowe, językowe, artystyczne, szkoły zawodowe. Uczniowie zobaczyli pokazy umiejętności uczniów szkół zawodowych, m.in: samochodowej, gastronomicznej, czy poligraficznej w "Strefie Zawodowców".
Ponadto uczniowie mieli możliwość porozmawiać z nauczycielami i uczniami poszczególnych szkół średnich i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania związane z wyborem przyszłej szkoły. Na pamiątkę tych rozmów , uczniowie często otrzymywali ulotki i ciekawe gadżety. Również nauczyciele mieli szansę poznać najnowsze technologie w edukacji i innowacyjne metody nauczania oraz zaznajomić się z ofertą szkoleń oraz kursów dodatkowych. Wyjazd zakończył się obiadem w restauracji Mc Donald’s.
Admin dnia 06 kwiecień 2018 12:10 · Drukuj