Oficjalna strona Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Słupcy
Strona Główna · Strefa Rodzica · E-dziennik · Wykaz podręczników · e-Podręczniki · Kontakt · Facebook · Logowanie23 Kwiecień 2018 11:02

X Nie pokazuj więcej
Nasza strona WWW wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Dowiedz się więcej o polityce plików "cookies".
Nawigacja
Strona Główna
Lokalizacja Gimnazjum
Dyrekcja
Kadra Pedagogiczna
Pracownicy Niepedagogiczni
Dokumenty Szkoły
Informacje szkolne
Strefa Rodzica
Ubezpieczenie NNW
Misja i wizja gimnazjum
Historia Gimnazjum
Certyfikaty
Archiwum
Poczta
Linki

DBI

Cyfrowobezpieczni.pl

Kącik językowy

Kącik zdrowia

News
Podziękowania dla Spółdzielni Mleczarskiej Udziałowców w Strzałkowie
Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców w Strzałkowie
ul. Gen. Sikorskiego 28
62-420 Strzałkowo

Serdecznie dziękujemy za współpracę podczas edukowania naszych uczniów w zakresie profilaktyki prozdrowotnej. Jogurty, które Państwo systematycznie przekazujecie na rzecz szkoły, uprzyjemniają realizację projektów „Trzymaj Formę” oraz „Żyć smacznie i zdrowo”.
Gorąco dziękujemy za wsparcie podczas pracy podejmowanej dla dobra młodzieży gimnazjalnej.
Życzymy powodzenia w realizacji planów zawodowych
oraz pomyślności w życiu osobistym.

Społeczność uczniowska
oraz nauczyciele gimnazjum


Admin dnia 02 listopad 2017 20:26 · Drukuj
Spotkanie z epopeją narodową

Spotkanie z epopeją narodową

Dnia 26 października uczniowie kl. III a i III e oddziałów gimnazjalnych SP 3 w Słupcy mieli możliwość uczestniczyć w adaptacji epopei narodowej „Pan Tadeusz” autorstwa Adama Mickiewicza. Spektakl odbył się w MDK w Koninie, jednak został przygotowany przez aktorów Teatru „Bohema” z Bielska Białej, którzy co roku przyjeżdżają z ciekawą ofertą lektur szkolnych.
Admin dnia 02 listopad 2017 20:23
Czytaj więcej · 196 Czytań · Drukuj
Występ dziewcząt podczas drugoligowego spotkania zespołu SPS Konspol Słupca z Kaliszem

W dniu 28 października 2017 roku uczennice oddziałów gimnazjalnych miały swój pierwszy występ podczas drugoligowego spotkania zespołu SPS Konspol Słupca z Kaliszem.
Występ dziewcząt został bardzo miłe odebrany.
Uczennice prezentowały swój układ taneczny po pierwszym i drugim secie spotkania siatkarskiego.
Admin dnia 02 listopad 2017 20:21
Czytaj więcej · 181 Czytań · Drukuj
Pasja nurkowania

Pasja nurkowania

W ramach działań mających na celu rozbudzanie zainteresowań młodzieży w dniu 27.10.2017r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. A. Mickiewicza w Słupcy
uczniowie klas II i III oddziałów gimnazjalnych na godzinach wychowawczych spotkali się z instruktorem nurkowania. Pan Marek Kusiak opowiedział młodzieży o swojej życiowej pasji i zaprezentował dwa filmy: „Organizacja Międzynarodowa PADI” – o organizacji zajmującej się szkoleniem i nurkowaniem oraz z „Życia Bazy Nurkowej w Powidzu”, w którym pokazał piękno nurkowania. Ponadto uczniowie mogli z bliska obejrzeć, a nawet przymierzyć profesjonalny sprzęt do nurkowania, z czego m.in. skorzystały uczennice Alicja Antonowicz i Julka Kwaśny, które przymierzały– kamizelę wypornościową do sterowania pływalności. Instruktor zaprezentował także skafandry nurkowe suche i mokre, a także cały aqualung, który służy do zobaczenia świata podwodnego min. (maski, fajki i płetwy).


Admin dnia 02 listopad 2017 20:19 · Drukuj
ZAWODY STRZELECKIE z KARABINKA PNEUMATYCZNEGO

ZAWODY STRZELECKIE z KARABINKA PNEUMATYCZNEGO

W dniu 23 października 2017 roku Stowarzyszenie „Z Wiatrem i pod Wiatr” zorganizowało zawody strzeleckie. Zawody te zostały przeprowadzone w ramach 100 lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz z okazji 200 rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki.
13 zawodników, 4 dziewczęta i 9 chłopców rywalizowało ze sobą na strzelnicy w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupcy.
Uczniowie posiadali 8 minut na wykonanie 12 strzałów z karabinka pneumatycznego, po 4 strzały do każdej tarczy.

Admin dnia 26 październik 2017 19:33
Czytaj więcej · 306 Czytań · Drukuj
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Halowej

W dniu 23 października 2017 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Halowej. Zawody te zostały przeprowadzone przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy. 13 drużyn męskich rywalizowało między sobą w hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie.
Po losowaniu nasza drużyna trafiła do grupy razem ze Szkołą Podstawową nr 1 w Słupcy i Szkołą Podstawową w Wólce, które pokonało odpowiednio 3:0 i 2:0.
W ćwierćfinale Nasza reprezentacja wygrała ze Szkołą Podstawową z Ciążenia 2:0. W meczu półfinałowym ulegliśmy Trąbczynowi 0:2. W meczu o 3 miejsce pokonaliśmy Ostrowite 2:1.
Reprezentacja
1. Marcin Otchere
2. Ignacy Celmer
3. Marcin Górny
4. Adam Urbaniak
5. Maciej Urbaniak
6. Albert Kowalewski
7. Eryk Filipczak
8. Dominik Pawela
9. Mateusz Otlewski

Opiekunem naszych uczniów na zawodach był pan Jacek Smuszkiewicz.
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy

Admin dnia 26 październik 2017 19:28 · Drukuj
RELACJA SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

RELACJA SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

W dniu 26 września 2017 roku w Zagórowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 800m dla dziewcząt i 10x 1000m dla chłopców.
Zawody te zostały zorganizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy.
Reprezentacja dziewcząt zajęła 3 miejsce natomiast chłopców 5.
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Admin dnia 26 październik 2017 19:24
Czytaj więcej · 225 Czytań · Drukuj
Gimnazjalny teatr “Orbita” wyróżniony w Kole

Gimnazjalny teatr "Orbita" wyróżniony w Kole

W sobotę, 21 października gimnazjalny teatr “Orbita” uczestniczył w Festiwalu Teatralnym “Strefa Gry”, który odbył się w MDK w Kole. W festiwalu wzięło udział 5 grup z regionu konińskiego. W festiwalu brała udział młodzież z byłych gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Był to wspólny sukces Anny Czerniak z MDK w Słupcy, Krzysztofa Dropa opiekuna grupy i młodzieży z byłych gimnazjów w Słupcy, Kowalewie i Drążnej. Organizatorami festiwalu byli Centrum Kultury i Sztuki w Koninie i MDK Koło.

Zespół teatralny “Orbita” otrzymał wyróżnienie za spektakl “Elma”. Scenariusz napisała Anna Czerniak na podstawie tekstu Agnieszki Suchowierskiej i Wojciecha Eichelbergera. Nagrodę aktorską otrzymała uczennica byłego gimnazjum w Słupcy a obecnie Szkoły Podstawowej nr 3, Michalina Szustakiewicz.
Gratulujemy.

WIRTUALNYREGION.PL

za: Głos Słupcy

Admin dnia 22 październik 2017 18:04 · Drukuj
Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2017 r. w oddziałkach gimnazjalnych uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Pani dyrektor Agnieszka Orchowska podczas części oficjalnej wręczyła Nagrody Dyrektora następującym nauczycielom: Wioletcie Adamczewskiej, Marii Brzezińskiej, Elżbiecie Danielewicz, Krzysztofowi Dropowi, Kamili Kanickiej, Ewie Kisteli, Mirosławie Krygiel, Annie Kuchowicz, Magdalenie Suszce-Golak, Karolinie Wilczewskiej, Marii Wyszyńskiej.
Admin dnia 22 październik 2017 17:49
Czytaj więcej · 196 Czytań · Drukuj
Inauguracja sportowego roku szkolnego 2017/2018
Wiadomości
26 września 2017 roku na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie odbyła się Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2017/2018 połączona z Mistrzostwami Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Starosta pan Mariusz Roga wraz dyrektorem Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego panem Dariuszem Mielcarkiem wyróżnili szkoły, które osiągnęły najlepsze wyniki we współzawodnictwie sportowym w roku szkolnym 2016/2017.
Admin dnia 27 wrzesień 2017 21:41
Czytaj więcej · 227 Czytań · Drukuj
Dożynki Powiatowe 2017

Dożynki Powiatowe 2017

W dniu 03 września 2017r. grupa uczniów naszej szkoły należąca do Szkolnego Koła Caritas uczestniczyła w Dożynkach Powiatowych. Po zakończeniu uroczystej Mszy św. Dziękczynnej w kościele pw. św. Wawrzyńca w Słupcy korowód dożynkowy przemaszerował na plac targowiska miejskiego, gdzie dokonano uroczystego otwarcia Dożynek Powiatowych oraz nastąpiła część oficjalna i artystyczna ,, Święta Plonów”.
Admin dnia 12 wrzesień 2017 21:07 · Drukuj

Strona 3 z 34 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Strona SP3 w Słupcy

Samorząd Uczniowski

Gazetka Mikołajek

Szkolne Sukcesy

Wyniki konkursów

Strefa rodzica

Filmoteka