Oficjalna strona Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Słupcy
Strona Główna · Strefa Rodzica · E-dziennik · Plan lekcji · Wykaz podręczników · e-Podręczniki · Kontakt · Facebook · Logowanie11 Grudzień 2018 07:29

X Nie pokazuj więcej
Nasza strona WWW wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Dowiedz się więcej o polityce plików "cookies".
Nawigacja
Strona Główna
Lokalizacja Gimnazjum
Dyrekcja
Kadra Pedagogiczna
Pracownicy Niepedagogiczni
Dokumenty Szkoły
Informacje szkolne
Strefa Rodzica
Ubezpieczenie NNW
Misja i wizja gimnazjum
Historia Gimnazjum
Galeria
Certyfikaty
Archiwum
Poczta
Linki

Egzamin gimnazjalny

DBI

Cyfrowobezpieczni.pl

Kącik językowy

Kącik zdrowia

News
Pasja nurkowania

Pasja nurkowania

W ramach działań mających na celu rozbudzanie zainteresowań młodzieży w dniu 27.10.2017r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. A. Mickiewicza w Słupcy
uczniowie klas II i III oddziałów gimnazjalnych na godzinach wychowawczych spotkali się z instruktorem nurkowania. Pan Marek Kusiak opowiedział młodzieży o swojej życiowej pasji i zaprezentował dwa filmy: „Organizacja Międzynarodowa PADI” – o organizacji zajmującej się szkoleniem i nurkowaniem oraz z „Życia Bazy Nurkowej w Powidzu”, w którym pokazał piękno nurkowania. Ponadto uczniowie mogli z bliska obejrzeć, a nawet przymierzyć profesjonalny sprzęt do nurkowania, z czego m.in. skorzystały uczennice Alicja Antonowicz i Julka Kwaśny, które przymierzały– kamizelę wypornościową do sterowania pływalności. Instruktor zaprezentował także skafandry nurkowe suche i mokre, a także cały aqualung, który służy do zobaczenia świata podwodnego min. (maski, fajki i płetwy).


Admin dnia 02 listopad 2017 20:19 · Drukuj
ZAWODY STRZELECKIE z KARABINKA PNEUMATYCZNEGO

ZAWODY STRZELECKIE z KARABINKA PNEUMATYCZNEGO

W dniu 23 października 2017 roku Stowarzyszenie „Z Wiatrem i pod Wiatr” zorganizowało zawody strzeleckie. Zawody te zostały przeprowadzone w ramach 100 lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz z okazji 200 rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki.
13 zawodników, 4 dziewczęta i 9 chłopców rywalizowało ze sobą na strzelnicy w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupcy.
Uczniowie posiadali 8 minut na wykonanie 12 strzałów z karabinka pneumatycznego, po 4 strzały do każdej tarczy.

Admin dnia 26 październik 2017 19:33
Czytaj więcej · 542 Czytań · Drukuj
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Halowej

W dniu 23 października 2017 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Halowej. Zawody te zostały przeprowadzone przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy. 13 drużyn męskich rywalizowało między sobą w hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie.
Po losowaniu nasza drużyna trafiła do grupy razem ze Szkołą Podstawową nr 1 w Słupcy i Szkołą Podstawową w Wólce, które pokonało odpowiednio 3:0 i 2:0.
W ćwierćfinale Nasza reprezentacja wygrała ze Szkołą Podstawową z Ciążenia 2:0. W meczu półfinałowym ulegliśmy Trąbczynowi 0:2. W meczu o 3 miejsce pokonaliśmy Ostrowite 2:1.
Reprezentacja
1. Marcin Otchere
2. Ignacy Celmer
3. Marcin Górny
4. Adam Urbaniak
5. Maciej Urbaniak
6. Albert Kowalewski
7. Eryk Filipczak
8. Dominik Pawela
9. Mateusz Otlewski

Opiekunem naszych uczniów na zawodach był pan Jacek Smuszkiewicz.
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy

Admin dnia 26 październik 2017 19:28 · Drukuj
RELACJA SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

RELACJA SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

W dniu 26 września 2017 roku w Zagórowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 800m dla dziewcząt i 10x 1000m dla chłopców.
Zawody te zostały zorganizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy.
Reprezentacja dziewcząt zajęła 3 miejsce natomiast chłopców 5.
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Admin dnia 26 październik 2017 19:24
Czytaj więcej · 410 Czytań · Drukuj
Gimnazjalny teatr “Orbita” wyróżniony w Kole

Gimnazjalny teatr "Orbita" wyróżniony w Kole

W sobotę, 21 października gimnazjalny teatr “Orbita” uczestniczył w Festiwalu Teatralnym “Strefa Gry”, który odbył się w MDK w Kole. W festiwalu wzięło udział 5 grup z regionu konińskiego. W festiwalu brała udział młodzież z byłych gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Był to wspólny sukces Anny Czerniak z MDK w Słupcy, Krzysztofa Dropa opiekuna grupy i młodzieży z byłych gimnazjów w Słupcy, Kowalewie i Drążnej. Organizatorami festiwalu byli Centrum Kultury i Sztuki w Koninie i MDK Koło.

Zespół teatralny “Orbita” otrzymał wyróżnienie za spektakl “Elma”. Scenariusz napisała Anna Czerniak na podstawie tekstu Agnieszki Suchowierskiej i Wojciecha Eichelbergera. Nagrodę aktorską otrzymała uczennica byłego gimnazjum w Słupcy a obecnie Szkoły Podstawowej nr 3, Michalina Szustakiewicz.
Gratulujemy.

WIRTUALNYREGION.PL

za: Głos Słupcy

Admin dnia 22 październik 2017 18:04 · Drukuj
Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2017 r. w oddziałkach gimnazjalnych uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Pani dyrektor Agnieszka Orchowska podczas części oficjalnej wręczyła Nagrody Dyrektora następującym nauczycielom: Wioletcie Adamczewskiej, Marii Brzezińskiej, Elżbiecie Danielewicz, Krzysztofowi Dropowi, Kamili Kanickiej, Ewie Kisteli, Mirosławie Krygiel, Annie Kuchowicz, Magdalenie Suszce-Golak, Karolinie Wilczewskiej, Marii Wyszyńskiej.
Admin dnia 22 październik 2017 17:49
Czytaj więcej · 334 Czytań · Drukuj
Inauguracja sportowego roku szkolnego 2017/2018
Wiadomości
26 września 2017 roku na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie odbyła się Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2017/2018 połączona z Mistrzostwami Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Starosta pan Mariusz Roga wraz dyrektorem Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego panem Dariuszem Mielcarkiem wyróżnili szkoły, które osiągnęły najlepsze wyniki we współzawodnictwie sportowym w roku szkolnym 2016/2017.
Admin dnia 27 wrzesień 2017 21:41
Czytaj więcej · 340 Czytań · Drukuj
Dożynki Powiatowe 2017

Dożynki Powiatowe 2017

W dniu 03 września 2017r. grupa uczniów naszej szkoły należąca do Szkolnego Koła Caritas uczestniczyła w Dożynkach Powiatowych. Po zakończeniu uroczystej Mszy św. Dziękczynnej w kościele pw. św. Wawrzyńca w Słupcy korowód dożynkowy przemaszerował na plac targowiska miejskiego, gdzie dokonano uroczystego otwarcia Dożynek Powiatowych oraz nastąpiła część oficjalna i artystyczna ,, Święta Plonów”.
Admin dnia 12 wrzesień 2017 21:07 · Drukuj
Zakończenie roku w Gimnazjum im. M. Kopernika w Słupcy

Zakończenie roku w Gimnazjum im. M. Kopernika w Słupcy

W dniu 23.06.2017r. w Gimnazjum im. M. Kopernika w Słupcy miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Jak co roku jest to czas podsumowań, podziękowań i wręczenia nagród, ale także czas rozstań. Tak było i tym razem. Naszą szkołę opuściło bowiem 127 absolwentów – uczniów klas III, którzy przez trzy lata zmagali się z wymaganiami określonymi w podstawie programowej dla gimnazjum.
16.06. 2017r. zostały ogłoszone wyniki egzaminu gimnazjalnego, który obejmował sześć zakresów.
Średni wynik tegorocznego egzaminu uzyskany przez uczniów naszego gimnazjum jest tak jak w latach ubiegłych, porównywalny ze średnimi wynikami województwa, kraju i okręgu i mieści się w staninach średnich i wyżej średnich.

Admin dnia 28 czerwiec 2017 13:30
Czytaj więcej · 1168 Czytań · Drukuj
NASI NA FINALE WOJEWÓDZKIM W LA

NASI NA FINALE WOJEWÓDZKIM W LA

7 czerwca 2017 r. w Poznaniu na pięknym stadionie OLIMPIA został rozegrany Finał Wojewódzki Gimnazjady w Lekkiej Atletyce. W zawodach wzięło udział ponad 1500 dziewcząt i chłopców ze szkół gimnazjalnych województwa wielkopolskiego. Do finału zakwalifikowała się 4 uczniów z naszej szkoły: Patrycja Roszak – 300m, Maja Kołodziejska – rzut oszczepem, Rafał Majdecki – 300m, Mateusz Andrzejewski – 100m. Wszyscy uczniowie godnie reprezentowali nasze gimnazjum, jednak na duże uznanie zasługuje Maja Kołodziejska z 3a, która rzutem na odległość 26,09 ustanowiła najlepszy wynik życiowy, zajmu11 miejsce w Wielkopolsce.
Mai serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Opiekunem grupy była pani Joanna Zastawa.


Admin dnia 20 czerwiec 2017 09:31 · Drukuj
Dzień sportu 2017

Dzień Sportu Szkolnego

Tradycyjnie w dniu 1 czerwca 2017 roku w Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Słupcy odbyło się Święto Sportu Szkolnego. Areną zmagań sportowo– rekreacyjnych był orlik przy ul. Gajowej w Słupcy. O godzinie 9.30 odbyło się uroczyste rozpoczęcie Dnia Sportu przez nauczycieli wychowania fizycznego. Uczniowie klas pod opieką wychowawców przystąpili do rywalizacji sportowej.
Admin dnia 20 czerwiec 2017 09:31
Czytaj więcej · 369 Czytań · Drukuj

Strona 4 z 34 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Strona SP3 w Słupcy

Samorząd Uczniowski

Gazetka Mikołajek

Szkolne Sukcesy

Wyniki konkursów

Strefa rodzica

Filmoteka