Oficjalna strona Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Słupcy
Strona Główna · Strefa Rodzica · E-dziennik · Wykaz podręczników · e-Podręczniki · Kontakt · Facebook · Logowanie · Terminarz PS21 Lipiec 2018 11:29

X Nie pokazuj więcej
Nasza strona WWW wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Dowiedz się więcej o polityce plików "cookies".
Nawigacja
Strona Główna
Lokalizacja Gimnazjum
Dyrekcja
Kadra Pedagogiczna
Pracownicy Niepedagogiczni
Dokumenty Szkoły
Informacje szkolne
Strefa Rodzica
Ubezpieczenie NNW
Misja i wizja gimnazjum
Historia Gimnazjum
Certyfikaty
Archiwum
Poczta
Linki
Terminarz PS

DBI

Cyfrowobezpieczni.pl

Kącik językowy

Kącik zdrowia

News
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Halowej

W dniu 23 października 2017 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Halowej. Zawody te zostały przeprowadzone przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy. 13 drużyn męskich rywalizowało między sobą w hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie.
Po losowaniu nasza drużyna trafiła do grupy razem ze Szkołą Podstawową nr 1 w Słupcy i Szkołą Podstawową w Wólce, które pokonało odpowiednio 3:0 i 2:0.
W ćwierćfinale Nasza reprezentacja wygrała ze Szkołą Podstawową z Ciążenia 2:0. W meczu półfinałowym ulegliśmy Trąbczynowi 0:2. W meczu o 3 miejsce pokonaliśmy Ostrowite 2:1.
Reprezentacja
1. Marcin Otchere
2. Ignacy Celmer
3. Marcin Górny
4. Adam Urbaniak
5. Maciej Urbaniak
6. Albert Kowalewski
7. Eryk Filipczak
8. Dominik Pawela
9. Mateusz Otlewski

Opiekunem naszych uczniów na zawodach był pan Jacek Smuszkiewicz.
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy

Admin dnia 26 październik 2017 19:28 · Drukuj
RELACJA SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

RELACJA SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

W dniu 26 września 2017 roku w Zagórowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 800m dla dziewcząt i 10x 1000m dla chłopców.
Zawody te zostały zorganizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy.
Reprezentacja dziewcząt zajęła 3 miejsce natomiast chłopców 5.
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Admin dnia 26 październik 2017 19:24
Czytaj więcej · 301 Czytań · Drukuj
Gimnazjalny teatr “Orbita” wyróżniony w Kole

Gimnazjalny teatr "Orbita" wyróżniony w Kole

W sobotę, 21 października gimnazjalny teatr “Orbita” uczestniczył w Festiwalu Teatralnym “Strefa Gry”, który odbył się w MDK w Kole. W festiwalu wzięło udział 5 grup z regionu konińskiego. W festiwalu brała udział młodzież z byłych gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Był to wspólny sukces Anny Czerniak z MDK w Słupcy, Krzysztofa Dropa opiekuna grupy i młodzieży z byłych gimnazjów w Słupcy, Kowalewie i Drążnej. Organizatorami festiwalu byli Centrum Kultury i Sztuki w Koninie i MDK Koło.

Zespół teatralny “Orbita” otrzymał wyróżnienie za spektakl “Elma”. Scenariusz napisała Anna Czerniak na podstawie tekstu Agnieszki Suchowierskiej i Wojciecha Eichelbergera. Nagrodę aktorską otrzymała uczennica byłego gimnazjum w Słupcy a obecnie Szkoły Podstawowej nr 3, Michalina Szustakiewicz.
Gratulujemy.

WIRTUALNYREGION.PL

za: Głos Słupcy

Admin dnia 22 październik 2017 18:04 · Drukuj
Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2017 r. w oddziałkach gimnazjalnych uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Pani dyrektor Agnieszka Orchowska podczas części oficjalnej wręczyła Nagrody Dyrektora następującym nauczycielom: Wioletcie Adamczewskiej, Marii Brzezińskiej, Elżbiecie Danielewicz, Krzysztofowi Dropowi, Kamili Kanickiej, Ewie Kisteli, Mirosławie Krygiel, Annie Kuchowicz, Magdalenie Suszce-Golak, Karolinie Wilczewskiej, Marii Wyszyńskiej.
Admin dnia 22 październik 2017 17:49
Czytaj więcej · 227 Czytań · Drukuj
Inauguracja sportowego roku szkolnego 2017/2018
Wiadomości
26 września 2017 roku na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie odbyła się Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2017/2018 połączona z Mistrzostwami Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Starosta pan Mariusz Roga wraz dyrektorem Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego panem Dariuszem Mielcarkiem wyróżnili szkoły, które osiągnęły najlepsze wyniki we współzawodnictwie sportowym w roku szkolnym 2016/2017.
Admin dnia 27 wrzesień 2017 21:41
Czytaj więcej · 261 Czytań · Drukuj
Dożynki Powiatowe 2017

Dożynki Powiatowe 2017

W dniu 03 września 2017r. grupa uczniów naszej szkoły należąca do Szkolnego Koła Caritas uczestniczyła w Dożynkach Powiatowych. Po zakończeniu uroczystej Mszy św. Dziękczynnej w kościele pw. św. Wawrzyńca w Słupcy korowód dożynkowy przemaszerował na plac targowiska miejskiego, gdzie dokonano uroczystego otwarcia Dożynek Powiatowych oraz nastąpiła część oficjalna i artystyczna ,, Święta Plonów”.
Admin dnia 12 wrzesień 2017 21:07 · Drukuj
Zakończenie roku w Gimnazjum im. M. Kopernika w Słupcy

Zakończenie roku w Gimnazjum im. M. Kopernika w Słupcy

W dniu 23.06.2017r. w Gimnazjum im. M. Kopernika w Słupcy miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Jak co roku jest to czas podsumowań, podziękowań i wręczenia nagród, ale także czas rozstań. Tak było i tym razem. Naszą szkołę opuściło bowiem 127 absolwentów – uczniów klas III, którzy przez trzy lata zmagali się z wymaganiami określonymi w podstawie programowej dla gimnazjum.
16.06. 2017r. zostały ogłoszone wyniki egzaminu gimnazjalnego, który obejmował sześć zakresów.
Średni wynik tegorocznego egzaminu uzyskany przez uczniów naszego gimnazjum jest tak jak w latach ubiegłych, porównywalny ze średnimi wynikami województwa, kraju i okręgu i mieści się w staninach średnich i wyżej średnich.

Admin dnia 28 czerwiec 2017 13:30
Czytaj więcej · 915 Czytań · Drukuj
NASI NA FINALE WOJEWÓDZKIM W LA

NASI NA FINALE WOJEWÓDZKIM W LA

7 czerwca 2017 r. w Poznaniu na pięknym stadionie OLIMPIA został rozegrany Finał Wojewódzki Gimnazjady w Lekkiej Atletyce. W zawodach wzięło udział ponad 1500 dziewcząt i chłopców ze szkół gimnazjalnych województwa wielkopolskiego. Do finału zakwalifikowała się 4 uczniów z naszej szkoły: Patrycja Roszak – 300m, Maja Kołodziejska – rzut oszczepem, Rafał Majdecki – 300m, Mateusz Andrzejewski – 100m. Wszyscy uczniowie godnie reprezentowali nasze gimnazjum, jednak na duże uznanie zasługuje Maja Kołodziejska z 3a, która rzutem na odległość 26,09 ustanowiła najlepszy wynik życiowy, zajmu11 miejsce w Wielkopolsce.
Mai serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Opiekunem grupy była pani Joanna Zastawa.


Admin dnia 20 czerwiec 2017 09:31 · Drukuj
Dzień sportu 2017

Dzień Sportu Szkolnego

Tradycyjnie w dniu 1 czerwca 2017 roku w Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Słupcy odbyło się Święto Sportu Szkolnego. Areną zmagań sportowo– rekreacyjnych był orlik przy ul. Gajowej w Słupcy. O godzinie 9.30 odbyło się uroczyste rozpoczęcie Dnia Sportu przez nauczycieli wychowania fizycznego. Uczniowie klas pod opieką wychowawców przystąpili do rywalizacji sportowej.
Admin dnia 20 czerwiec 2017 09:31
Czytaj więcej · 314 Czytań · Drukuj
Wyróżnienia dla gimnazjalistów

Wyróżnienia dla gimnazjalistów

Jak co roku Miejska Biblioteka Publiczna w Słupcy organizuje konkurs promujący czytelnictwo i rozwijający umiejętność krytycznego spojrzenia na lektury. Tym razem temat konkursu skierowanego do gimnazjalistów brzmiał : „Książka, z którą się nie rozstaję”. Uczniowie mogli napisać dowolną formę literacką. W środę odbyło się w MBP podsumowanie i omówienie wyników konkursu. Wpłynęło na niego łącznie 40 prac, a aż 22 dostało wyróżnienia, co świadczy o dość wysokim poziomie i sporym zainteresowaniu czytaniem.
Admin dnia 30 maj 2017 20:23
Czytaj więcej · 515 Czytań · Drukuj
Aktywnie w wiosnę

Aktywnie w wiosnę

29 kwietnia 2017r. miłośnicy aktywnego i zdrowego stylu życia wzięli udział w III Wiosennym Marszu Nordic Walking. Był to bardzo miły sposób rozpoczęcia długiego, majowego weekendu. Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Słupcy już po raz trzeci zaproponowało wszystkim uczniom, rodzicom oraz sympatykom naszej szkoły wiosenną porcję energii. Uczestnicy marszu w dobrych nastrojach, w słonecznej aurze przemaszerowali siedmiokilometrową trasę wiodącą obwodnicą miasta, duktami leśnymi i ścieżką zdrowia aż na strzelnicę.
Admin dnia 24 maj 2017 22:44
Czytaj więcej · 361 Czytań · Drukuj

Strona 4 z 35 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Strona SP3 w Słupcy

Samorząd Uczniowski

Gazetka Mikołajek

Szkolne Sukcesy

Wyniki konkursów

Strefa rodzica

Filmoteka